دریافت ریبیت بروکرهای فارکس

اغلب بروکرهای فارکس اسپردهای دریافت از مشتریان خود را به IB ها و نمایندگان خود پرداخت کرده و امکان کسب درآمد را به این افراد می‌دهند. این مقدار معمولا بخشی از اسپرد معامله گران بوده و برای آی بی واریز می‌شود که در صورت توافق معامله گر با آی بی خود می‌تواند بخشی از آن را از آی بی بروکر گرفته و از این طریق نیز در بازار فارکس درآمد خود را افزایش دهد. آکادمی مجیدی راد به عنوان یکی از شرکت های فعال در زمینه آموزش و خدمات فارکس در ایران، امکان دریافت اسپردهای که به بروکرهای فارکس پرداخت کرده اید را فراهم کرده است. در ادامه می‌توانید بروکرهای که آکادمی مجیدی راد از آن پشتیبانی می‌کند را مشاهده کرده و با ارسال درخواست از این خدمات بهره مند شوید.

دریافت و پرداخت ریبیت بروکرهای فارکس

لیست زیر مربوط به بروکرهای می‌باشد که آکادمی مجیدی راد خدمات مربوط به پرداخت و دریافت ریبیت های بروکرهای فارکس را برای شما فراهم کرده است. در هر بروکر قوانین خاص خود را برای دریافت ریبیت ها یا همان کش بک داشته و میزان دقیق دریافتی شما از آکادمی مجیدی راد قرار داده شده است. لطفا توجه داشته باشید که بروکرهای فارکس تمامی اسپردهای دریافت از شما را به عنوان ریبیت به آی بی پرداخت نمی‌کنند. همچنین میزان پرداختی ریبیت به آی بی ها متفاوت بوده و در انتخاب بروکر مورد نظرتان باید به این نکته توجه داشته باشید.

نام بروکرلوگوی بروکرامتیاز بروکررگولهلوریجروش واریز و برداشتپلتفرم معاملاتیآموزش بروکرحداقل واریز
آلپاریبروکر آلپاری8.2FSA ,FSC ,Financial Commission3000ریالی ، وبمانی، ارزهای دیجیتال،اسکریلمتاتریدر 4 و 5


1 دلار
آمارکتسآمارکتس8FSA ,Financial Commission1000ریال ، وبمانی، پرفکت مانی، تتر ، اسکریلمتاتریدر 4 و 5


100 دلار
اچ وای سی امبروکر اچ وای سی ام7.5FSA ,CySEC ,FCA ,CIMA ,DFSA500ریالی، پرفکت مانی، وبمانی، اسکریلمتاتریدر 4 و 5 و cTrader


100 دلار
فیبوگروپبروکر فیبوگروپ7.5FSC ,CySEC ,BVI1000ریالی، وبمانی، اسکریلمتاتریدر 4 و 5 و cTrader


1 دلار
ویندزوربروکر ویندزور7.3IFSC ,CySEC500ریالی، وبمانی، اسکریلمتاتریدر 4


100 دلار

ریبیت فارکس چیست؟

ریبیت مقدار اسپردی از که معامله گر آن را به عنوان کارمزد به بروکر داده و بروکر بخشی از اسپرد را به عنوان ریبیت به آی بی یا همان نماینده خود پرداخت می‌کند. در بروکرهای فارکس بخشی به عنوان آی بی یا زیر مجموعه وجود دارد که امکان کسب درآمد از معامله زیر مجموعه ها قرار داده شده است. آی بی ها فارکس دارای یک کد منحصر به فرد هستند که در صورتی که هر معامله گر بروکر آن را در پنل کاربری خود وارد کند می‌تواند زیر مجموعه آی بی شود. پس از این مرحله هر معامله ای که معامله گر انجام دهد، بخشی از اسپردهای معامله ی او به آی بی داده می‌شود.

نحوه کار پرداخت ریبیت چگونه است؟

 همان طور که گفته شد بروکرهای فارکس مقداری از اسپرد دریافتی از معاملات معامله گران خود را برای آی بی های فارکس واریز می‌کنند. آکادمی مجیدی راد به عنوان یکی از شرکت های آموزشی و خدماتی در زمینه فارکس در ایران، امکان دریافت ریبیت های معامله گران ایرانی را فراهم کرده است که به این وسیله می‌توانید بخش زیادی از اسپردهای خود را از ما دریافت کرده و هزینه معاملات خود را در فارکس بسیار کاهش دهید.

ثبت نام و دریافت ریبیت های بروکرهای فارکس

از فرم مقابل امکان ثبت نام و دریافت کد آی بی آکادمی مجیدی راد را خواهید داشت. پس از انتخاب بروکر و ثبت نام با شما تماس گرفته شده و پنل دریافت ریبیت برای شما فعال خواهد شد.

بروکر خود را انتخاب کنید

سوالات متداول دریافت ریبیت بروکرهای فارکس

عنوان آکاردئون
لورم ایپسوم متن ساختگی....
عنوان آکاردئون
لورم ایپسوم متن ساختگی....
عنوان آکاردئون
لورم ایپسوم متن ساختگی....