دانلود نرم افزار متاتریدر نسخه 4 و 5

متاتریدر محبوبترین نرم افزار تحلیل تکنیکال است که در بازارهای مختلف مانند فارکس، بورس و حتی بازار ارزهای دیجیتال کاربرد دارد. پتلفرم معاملاتی Metatrader در دو نسخه 4 و 5 توسط شرکت MetaQuotes ارائه شده است که برای سیستم عامل ویندوز و اندروید در دسترس می‌باشد. این نرم افزار با اغلب بروکرهای فارکس متصل می‌باشد که با دانلود و نصب آن می‌توانید از بخش ایجاد حساب در منو File این نرم افزار، به حساب بروکر خود متصل شده و یا از حساب های دمو آن استفاده کنید. در ادامه می‌توانید متاتریدر 4 و 5 را برای ویندوز و اندروید دانلود کنید. 

نسخه ویندوز متاتریدر 4

نسخه 4 متاتریدر برای انواع نسخه های ویندوز 7 و 8 10 قابل نصب می‌باشد. البته بر روی نسخه های قدیمی تر ویندوز قابل نصب نمی‌باشد.

نسخه ویندوز متاتریدر 5

نسخه 5 متاتریدر برای انواع نسخه های ویندوز 7 و 8 10 قابل نصب می‌باشد. البته بر روی نسخه های قدیمی تر ویندوز قابل نصب نمی‌باشد.

نسخه اندروید متاتریدر 4

نسخه 4 متاتریدر برای اندروید منتشرشده است که بر روی انواع موبایل و تبلت ها قابل اجرا می‌باشد.در نسخه اندروید همانند ویندوز می‌توانید معاملات و تحلیل های خودرا انجام دهید.

نسخه اندروید متاتریدر 5

نسخه 5 متاتریدر برای اندروید منتشرشده است که بر روی انواع موبایل و تبلت ها قابل اجرا می‌باشد.در نسخه اندروید همانند ویندوز می‌توانید معاملات و تحلیل های خودرا انجام دهید.

سوالات متداول دانلود نرم افزار متاتریدر

بهترین روش دانلود متاتریدر برای نسخه های 4 و 5 و انواع سیستم عامل ها استفاده از بخش دانلود متاتریدر در وبسایت آکادمی مجیدی راد می‌باشد.

برای دانلود نسخه اندروید متاتریدر 4 و 5 تنها کافیست تا وارد وبسایت آکادمی مجیدی راد شده و از بخش دانلود متاتریدر اندروید نسخه مورد نظر خود را دانلود کنید.

2 نظر

سوالات خود را از این بخش ارسال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

5/5 - (1 امتیاز)

50 درصد تخفیف وبینار ستاپ معاملاتی اسکلپ
فقط 349 هزارتومان